Praca w Kreisel

Hlavný Účtovník / Účtovníčka

Kreisel Slovensko sro je súčasťou skupiny FIXIT GRUPPE, ktorá zastrešuje na Európskom trhu 5 silných výrobcov suchých zmesí a stavebnej chémie. FIXIT, HASIT, KREISEL,RÖFIX a GREUTOL.
Zázemie silnej medzinárodnej skupiny umožňuje pravidelné inovácie v oblasti vývoja nových produktov.

Switch view
KREISEL Slovensko, s.r.o.
Lozorno 932
90055 Lozorno
SK

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme šikovnú kolegyňu/ kolegu, na miesto Hlavná účtovníčka

Náplňou práce je:

  • komplexné samostatné vedenie podvojného účtovníctva medzinárodnej výrobnej spoločnosti v systéme SAP v súlade s platnou legislatívou
  • účtovanie dodávateľských faktúr, bankových výpisov, interných dokladov, vedenie pokladne, archivácia dokladov
  • vytváranie príkazov na úhradu
  • spracovanie mesačných a ročných závierok
  • príprava reportov na pravidelnej báze pre materskú spoločnosť
  • príprava dane z motorových vozidiel
  • mesačné spracovanie DPH, kontrolného výkazu DPH
  • mesačné spracovanie dochádzky a podkladov pre mzdy (stravné, gastrolístky, PHM zrážky)
  • zodpovednosť za inventarizáciu účtov
  • účasť na interných a externých auditoch, príprava podkladov
  • vypracovanie štatistických výkazov
  • preberanie pošty

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

  • stredoškolské s maturitou
  • vysokoškolské I. stupňa
  • vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore
účtovníctvo

Ostatné znalosti
SAP R/3 - Pokročilý

Vodičský preukaz
A

Prax na pozícii/v oblasti
5

Počet rokov praxe
10

Zamestnanecké výhody, benefity

  • firemný telefón
  • notebook

Našou základnou prioritou aj naďalej ostáva orientácia na zákazníka, jeho potreby a požiadavky.
Spoločnosť Kreisel Slovensko s.r.o. so sídlom v Lozorne, v západnej časti Slovenska, 23 km od Bratislavy patri medzi významných výrobcov suchých omietkových a maltových zmesí na slovenskom trhu.

Ochrana osobných údajov

Piotr Piński, Konateľ
+421 908 713 339
Piotr.Pinski@kreisel.pl