Wood dekor

V posledných rokoch popularita používania dekoratívnych fasádnych dosiek (napodobňujúcich skutočné drevené dosky) výrazne vzrástla.

V posledných rokoch popularita používania dekoratívnych fasádnych dosiek  (napodobňujúcich skutočné drevené dosky)  výrazne vzrástla. Na fasádach budov pôsobí organicky a dáva výzor celej fasáde domu.
Svojou jednoduchou aplikáciou oslovuje čoraz viacerých spotrebiteľov a realizátorov.

Nepochybnou výhodou panelov s imitáciou dreva je odolnosť proti vode, poveternostným podmienkam, jednoduchá aplikácia na podklad.
Môžu byť použité ako dekoratívne prvky na fasádach a aj podhľadoch rodinných  domov, ako aj v obytných priestoroch a verejných zariadeniach.
Dekoratívna fasádna doska si udržuje trvalú farbu, je ohybná a môže sa položiť napríklad na klenuté steny.

V našej ponuke KREISEL odporúčame práve takýto systém využívajúci dekoratívnu fasádnu dosku. Základným prvkom je tu dekoratívny panel s prirodzeným mapovaním dreva v bielej farbe. Frézované okraje dodávajú fasáde jedinečný, prirodzený vzhľad. Je ideálny na dokončenie všetkých povrchov fasád a ich fragmentov.

Konečná farba dosky je ovplyvnená použitou farbou ACRYL LAZUR 1003 a to s výberom v niekoľkých odtieňoch.
ACRYL LAZUR 1003 je akrylová lazúra  - špecializovaný výrobok s vysokou priľnavosťou ku kompozitnej doske, má vysokú odolnosť aj proti UV žiareniu a poveternostným podmienkam.

Strana sa načítava...