Dekoratívne omietky

Dekoratívne omietky hrajú v tepelnoizolačných systémoch veľmi dôležitú úlohu. Majú farebnú a štrukturálnu úpravu a chránia fasádu pred vonkajšími vplyvmi. Preto vhodný výber omietky prispôsobte miestnym podmienkam, v ktorých sa investícia realizuje. Najlepším riešením sú omietky na báze silikónových živíc ako sú TREND SILCO PROTECT a TREND SIPO MAX PROTECT. Tieto omietky majú samočistiace vlastnosti, vďaka ktorým fasáda  nevyžaduje čistenie počas mnohých rokov.

Farba omietky a jej štruktúra majú vplyv na výsledný vzhľad fasády. Vzorkovník COLOR DESIGN má až 380 farebných odtieňov. Našim klientom ponúkame štruktúry typu hladená a ryhovaná. Sú dostupné v zrnitostiach: 1,0 mm; 1,5 mm; 2,0 mm; 3,0 mm. Obzvlášť náročným zákazníkom ponúkame architektonické omietky STILBETON 055 alebo ROLTYNK 070. Sortiment výrobkov dopĺňajú mozaikové omietky.

Dekoratívne omietky

TREND SILCO PROTECT

Ihneď použiteľná vonkajšia štrukturálna omietka na báze silikónovej živice s nanočasticami.Na vytváranie tenkých vrstiev vo vnútornom aj vonkajšom prostredí.

Dekoratívne omietky

TREND SISI

K okamžitému použitiu pripravená vonkajšia štrukturálna omietka na báze draselného vodného skla a disperzie silikónovej emulzie.Na vytváranie tenkých vrstiev vo vnútornom aj vonkajšom prostredí.

Dekoratívne omietky

TREND SIPO MAX PROTECT

Inovatívna tenkovrstvová štrukturálna omietka s inovatívnou receptúrou.Na vytváranie tenkých vrstiev vo vnútornom aj vonkajšom prostredí.

Dekoratívne omietky

STILBETON 055

Architektonický betón je štýlová omietka určená na vytvorenie imitácie architektonického betónu, klasického betónu a ďalších štrukturálnych typov omietok.