Spoločnosť s tradíciou

KREISEL Technika Budowlana to jeden z wiodących producentów materiałów budowlanych w Polsce. Jesteśmy w czołówce sektora chemii budowlanej, rozwijamy fabryki i sieć handlową na terenie całego kraju.

Zaczynaliśmy ponad 40 lat temu w Niemczech, kiedy Norbert Kreisel uruchomił pierwszy zakład, a teraz wchodzimy w skład koncernu FIXIT GRUPPE mającego 68 fabryk w 19 krajach pod markami KREISEL, HASIT, RÖFIX, FIXIT i GREUTOL. W 1993 roku zadebiutowaliśmy na rynku polskim zakładając spółkę KREISEL Polska w Poznaniu. Tu zlokalizowana jest nasza pierwsza fabryka suchych zapraw budowlanych w Polsce, ale przede wszystkim centrum zarządzania i marketingu, gdzie zapadają wszystkie kluczowe decyzje.

W 2001 roku została uruchomiona kolejna fabryka w Będzinie koło Katowic produkująca wyroby cementowo-wapienne. Największy oddział zlokalizowany jest w centralnej Polsce, w okolicach Łodzi – w Ujeździe, który powstał w 2004 roku. To praktycznie kilka zakładów w jednym - od produkcji zapraw suchych białych i szarych po tynki mokre i farby. W 2008 roku uruchomiono fabrykę zlokalizowaną w miejscowości Lubień Kujawski niedaleko Włocławka. Oddział ten posiada własną suszarnię piasku i obsługuje głównie Polskę północną.

Dla zapewnienia ciągłości produkcji materiałów chemii budowlanej potrzebne jest zaplecze surowcowe. W tym celu w 2005 roku KREISEL nabył kopalnię piasku i kruszyw mineralnych Eurokrusz w Nowym Mieście nad Pilicą.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku, systematycznie wzbogacamy gamę naszych produktów. Ważną częścią oferty są wyroby gipsowe. Ich produkcją zajmuje się kupiony w 2007 roku zakład w Rogowcu koło Bełchatowa. W roku 2011 została uruchomiona następna duża inwestycja w Ostrołęce. To nowoczesny zakład produkcji i prażenia gipsów w oparciu o surowiec z pobliskiej elektrociepłowni. Tutaj wytwarzana jest bogata oferta gipsowych tynków maszynowych.

Hodnoty značky Kreisel

Motivovaní zamestnanci

Náš najdôležitejší faktor úspechu: kompetentní, odhodlaní a motivovaní zamestnanci!

Úspech je spôsobený hlavne zamestnancami, ktorí pre spoločnosť pracujú s vášňou a schopnosťou. Sú základom kvality, inovatívnej sily a konkurencieschopnosti. KREISEL zamestnáva približne 500 ľudí v 5 krajinách. Dôraz sa kladie na pracovné prostredie zamerané na medzinárodnú spoluprácu a výmenu.

Efektívnosť, dynamika a moderné riadenie sú špeciálnou črtou nášho obchodného tímu. Zástupcovia spoločnosti KREISEL sa nachádzajú v každom poľskom regióne a dostávajú sa všade, kde sú potrebné naše výrobky. Čo je dôležité - nielen ich predávajú, ale poskytujú aj konzultačnú a servisnú starostlivosť o každú investíciu do stavby, v ktorej skvele funguje aj naša technika sila.

Kvalita

KREISEL ponúka širokú škálu kvalitných, moderných stavebných materiálov, ktoré umožňujú výstavbu, rekonštrukciu a dekoráciu bytov, domov a kancelárií. Medzi najdôležitejšie patria lepidlá na dlaždice, vonkajšie a vnútorné omietky, výrobky zo sadry a nátery, základné nátery, murovacie a omietkové malty, ako aj izolačné systémy (na polystyréne a vlne) a podlahové krytiny.

Našou prioritou je poskytnúť zákazníkovi moderný produkt, ktorý spĺňa požiadavky európskych noriem. Všetky výrobky sú dôkladne a dôkladne skontrolované v každej fáze ich prípravy. Robia to certifikované laboratóriá umiestnené v každej továrni KREISEL. Kvalitu našich výrobkov potvrdzuje množstvo certifikátov.

Orientácia na zákazníka

Jedným z veľmi dôležitých predpokladov spoločnosti, ktorá sa časom stala misiou, je zamerať sa na budovanie partnerských vzťahov s kupujúcimi. KREISEL vďačí za svoj úspech na trhu aj zapojeniu zákazníka do formovania vzájomných vzťahov. Aktívne počúva ich návrhy a po starostlivej analýze ich dôsledne implementuje. Dokazuje to, že klient je kľúčovým článkom v tomto zložitom tele. Vďaka tomuto prístupu môže byť spoločnosť KREISEL hrdá na svoju skupinu lojálnych a oddaných obchodných partnerov.

Strana sa načítava...