Päť značiek - jedna filozofia

FIXIT GRUPPE existuje v septembri 2006 ako skupina piatich popredných značiek výrobcov stavebnej chémie: FIXIT, GREUTOL, HASIT, KREISEL a RÖFIX.

Vďaka inovatívnym výrobkom, najvyššej kvalite poskytovaných služieb a ľudskému kapitálu si zabezpečil silné postavenie v segmente stavebnej chémie. Mnohoročné skúsenosti, technické znalosti v oblasti izolácie a ekologických výrobkov určených na renováciu a moderné systémové riešenia pre výstavbu, rekonštrukciu a povrchovú úpravu objektov nám umožňujú prispôsobiť ponuku podľa očakávaní a požiadaviek trhu.
  
Orientácia na budúcnosť

Aktívne regionálne značky, ich dlhoročné skúsenosti a túžba rozširovať sa a neustále sa rozvíjať sú základom úspechu skupiny pôsobiacej v celej Európe. Spolu s rozširovaním aktivít narastajú aj očakávania a požiadavky na riadiacich pracovníkov skupiny piatich značiek. Zamestnanci FIXIT GRUPPE koordinujú medzinárodné projekty a podporujú medzinárodnú spoluprácu jednotlivých krajín.

Hlavnou úlohou spoločnosti FIXIT GRUPPE je podpora značiek pôsobiacich na miestnych trhoch. Centrálny výskum a vývoj, marketing, logistika, controlling a IT oddelenia koordinujú najdôležitejšie procesy v skupine.