Čo všetko potrebujete na položenie dlažby v kúpeľni?

Viete, čo všetko budete k položeniu dlažby v kúpeľni potrebovať? A ako pripraviť miestnosť predtým, ako začnete dlažbu pokladať? Tieto otázky vám pomôže zodpovedať náš jednoduchý návod!

Viete, čo všetko budete k položeniu dlažby v kúpeľni potrebovať? A ako pripraviť miestnosť predtým, ako začnete dlažbu pokladať? Tieto otázky vám pomôže zodpovedať náš jednoduchý návod!

1. Ako prvú vrstvu nanesieme hĺbkovú penetráciu GRUND SG 302. Prenikne hlboko do podkladu, čiže tým vyrovnáme jeho nasiakavosť a výrazne zvyšuje priľnavosť ďalších vrstiev.

2. Ako druhú vrstvu použijeme buď jednozložkovú hydroizoláciu FOLBIT 800 - vhodnú na utesnenie vnútorných aj vonkajších priestorov, alebo dvojzložkovú hydroizoláciu AQUA DUO 822 - určenú na utesnenie podzemných častí budov, ktoré dochádzajú do kontaktu s podzemnými vodami. Taktiež ju môžte použiť na utesnenie bazénov, terás, balkónov atď. Kvalitná a správne zvolená hydroizolácia je pre váš domov nesmierne dôležitá.

(Odporúčame použiť aj tesniacu elastickú pásku)

3. Ako predposledné nanesieme lepidlo AG 650 FLEX S1 FLEXKLEBER. V dnešnej dobe sú viac a viac používané veľkoformátové dlažby a obklady. Lepidlá C1 a C2 už však na nich ani zďaleka nestačia. Preto treba používať flexibilné lepidlá s označením S1, alebo S2, ako napríklad Kreisel AG 650 FLEX S1 FLEXKLEBER, alebo AG 650 C2TE S1.

4. A čerešničkou na torte je škárovacia malta NANOTECH 730, ktorú môžte použiť na škáry až do 2cm, je mrazuvzdorná a mimoriadne flexibilná.  Kreisel NANOTECH 730 je vytvorená na báze nanotechnológie a je použiteľná na všetky druhy obkladov. Pôchodzna je už po 6 hodinách a keďže ju ponúkame v 24 farebných odtieňoch, nebojíme sa že by ste mali problém si vybrať tú správnu.

Pokiaľ máte stále nejaké otázky, alebo sa chcete informovať o dostupnosti našich produktov, kontaktuje obchodného zástupcu vo svojom regióne a ten Vám už ochotne poradí a pomôže.