Revolúcia v zatepľovaní – TREND SIPO MAX PROTECT

Najnovšia omietka navrhnutá spoločnosťou KREISEL je absolútnou revolúciou v oblasti povrchovej úpravy tepelnoizolačných systémov.

Najnovšia omietka navrhnutá spoločnosťou KREISEL je absolútnou revolúciou v oblasti povrchovej úpravy tepelnoizolačných systémov.

Vďaka inovatívnej kombinácii špeciálnych polymérov bola dosiahnutá najvyššia odolnosť proti nárazu, preto je rozhodne ideálna pre miesta, ktoré sú vystavené mechanickému poškodeniu a vandalizmu. Vďaka použitiu jedinečného systému BIO-PRUF, ktorý uvoľňuje biocíd oveľa dlhšie ako v tradičných výrobkoch sa táto omietka vyznačuje najvyššou odolnosťou proti biologickej agresii vo svojej triede. Práve preto je omietka niekoľkonásobne odolnejšia voči riasam a plesniam. Biologická odolnosť sa zvyšuje vďaka samočistiacim vlastnostiam výrobku. Táto omietka zároveň nie je prekážkou  pre vodné pary, pretože je priedušná.

TREND SIPO MAX PROTECT okrem toho obsahuje špeciálne prísady zlepšujúce odolnosť proti UV žiareniu, preto omietka nevybledne ani pri výrazných farbách. Inovatívne zloženie a receptúra omietky MAX PROTECT poskytuje zákazníkovi jedinečné riešenie, ktoré je najodolnejšie voči všetkým deštruktívnym faktorom, ktorým môže byť fasáda vystavená.

Výrobok je dostupný vo farebnej škále Color Design nasledujúcich zrnitostiach: 0,5 mm, 1,0 mm, 1,5 mm, 2,0 mm, 3,0 mm v ryhovanej a hladenej štruktúre.

 

Strana sa načítava...