Vytvárame hodnoty. Pre našich zákazníkov a našu spoločnosť.

Či už ide o pamiatkovú ochranu alebo novostavby, rekonštrukcie mostov alebo opravy budov – KREISEL má desiatky rokov skúseností so záchranou nehnuteľností a infraštruktúry v celej Európe. S týmito znalosťami chránime materiálne hodnoty, zabezpečujeme kapitál a znižujeme využívanie cenných zdrojov.

Ochrana klímy v existujúcich budovách

Či už ide o energetickú renováciu fasády, nadstavbu poschodia alebo prestavbu – interakcia zachovania hodnoty a ochrany klímy je jednou z našich kľúčových úloh. So širokou škálou produktov ponúka KREISEL individuálne a osvedčené riešenia pre staré aj nové budovy.

Chrániť infraštruktúru

Okrem klasického sortimentu produktov a systémov v stavebníctve ponúka KREISEL aj početné striekané a suché betóny na použitie v inžinierskych stavbách, záhradníctve, krajinných úpravách a pri výstavbe ciest. Oblasti použitia siahajú od rozsiahlych stavieb mostov a tunelov až po jednoduché zabezpečovacie práce a komplexné renovácie.

Referencie

Z laboratória na stavenisko

KREISEL je lídrom v oblasti renovácií a opráv. Ponúkame široký sortiment na fasády, steny a podlahy, ktorý spĺňa najvyššie požiadavky na kvalitu a používa sa mnohými rôznymi spôsobmi. Výber z nich ukazujú naše aktuálne referencie.

Úspech

My v KREISEL

Za úspechom našej spoločnosti stojí predovšetkým zásluha našich zamestnancov, ktorí s nasadením a kompetentnosťou pracujú na dosiahnutí našich cieľov. Základom kvality, inovačnej sily a konkurencieschopnosti sú spoločné hodnoty.