Dekoratívne omietky

Dekoratívne omietky hrajú v tepelnoizolačných systémoch veľmi dôležitú úlohu. Majú farebnú a štrukturálnu úpravu a chránia fasádu pred vonkajšími vplyvmi. Preto vhodný výber omietky prispôsobte miestnym podmienkam, v ktorých sa investícia realizuje. Najlepším riešením sú omietky na báze silikónových živíc ako sú TREND SILCO PROTECT a TREND SIPO MAX PROTECT. Tieto omietky majú samočistiace vlastnosti, vďaka ktorým fasáda  nevyžaduje čistenie počas mnohých rokov.

Farba omietky a jej štruktúra majú vplyv na výsledný vzhľad fasády. Vzorkovník COLOR DESIGN má až 380 farebných odtieňov. Našim klientom ponúkame štruktúry typu hladená a ryhovaná. Sú dostupné v zrnitostiach: 1,0 mm; 1,5 mm; 2,0 mm; 3,0 mm. Obzvlášť náročným zákazníkom ponúkame architektonické omietky STILBETON 055 alebo ROLTYNK 070. Sortiment výrobkov dopĺňajú mozaikové omietky.

TREND SILCO PROTECT.png
TREND SISI.png
TREND SIPO MAX PROTECT.png
STILBETON 055.png

Dekoratívne omietky

TREND SILCO PROTECT

Ihneď použiteľná vonkajšia štrukturálna omietka na báze silikónovej živice s nanočasticami.Na vytváranie tenkých vrstiev vo vnútornom aj vonkajšom prostredí.

Dekoratívne omietky

TREND SISI

K okamžitému použitiu pripravená vonkajšia štrukturálna omietka na báze draselného vodného skla a disperzie silikónovej emulzie.Na vytváranie tenkých vrstiev vo vnútornom aj vonkajšom prostredí.

Dekoratívne omietky

TREND SIPO MAX PROTECT

Inovatívna tenkovrstvová štrukturálna omietka s inovatívnou receptúrou.Na vytváranie tenkých vrstiev vo vnútornom aj vonkajšom prostredí.

Dekoratívne omietky

STILBETON 055

Architektonický betón je štýlová omietka určená na vytvorenie imitácie architektonického betónu, klasického betónu a ďalších štrukturálnych typov omietok.