Pri kúpe omietky špeciálna penetrácia úplne ZADARMO*

Platnosť akcie od 1.4. do 31.5.2024

U našich predajcov si teraz môžete za akciovú cenu zakúpiť inovatívnu silikónovú omietku s Nanotechnológiou Kreisel TREND SILCO PROTECT a potrebné množstvo špeciálneho penetračného náteru pod fasádne omietky TREND GRUND U340 s kremičitým pieskom získate ZADARMO*

Kreisel TREND SILCO PROTECT je silikónová omietka s Nanotechnológiou, ktorá má samočistiaci efekt a je pripravená k okamžitému použitiu. Ponúkame ju v pestrej škále farebných odtieňov a použiť ju môžete v interiéri aj v exteriéri. Po vyschnutí vytvorí hydrofóbnu, elastickú vrstvu s vysokou odolnosťou voči vzniku rias a plesní.

Naviac, teraz pri jej kúpe získate potrebné množstvo špeciálneho penetračného náteru TREND GRUND U340 s kremičitým pieskom úplne ZADARMO*.  Tento penetračný náter je ideálny pre zlepšenie prídržnosti omietok k podkladu a zabezpečuje dlhšiu životnosť fasády.

Ušetrite až 5€ na jednom vedre fasádnej omietky:
Využitím akcie na penetračný náter TREND GRUND U340 ušetríte v prepočte až 5€ na jednom vedre fasádnej omietky. 

Čo je to „nanotechnológia“?

Nanotechnológia je veda, ktorá sa zaoberá vytváraním a štúdiom materiálov a zariadení, ktorých komponenty dosahujú veľkosť nanometrov, t. j. miliardtin metra. Nanotechnológia zasahuje do molekulárnej štruktúry materiálov na úrovni atómov, čím získava úplnú kontrolu nad ich štruktúrou. 

Zavedením nanotechnológie do existujúcich materiálov, v tomto prípade silikónových omietok môžeme dosiahnuť nové a lepšie vlastnosti, napríklad dokonalú hladkosť omietky.

TREND SILCO PROTECT - silikónovú omietka s nanotechnológiou

Silikónové omietky sú vďaka obsahu silikónovej živice odolnejšie ako bežné omietky. To platí dvojnásobne pri našej omietke TREND SILCO PROTECT, ktorá je vyrobená na báze Nanotechnológie a je vystužená vláknami. Má úžasné samočistiace schopnosti a vďaka prídavku biocídov je vysoko odolná voči biologickému znečisteniu (napr. riasy a pliesne ). 

Okrem toho je aj paropriepustná, mrazuvzdorná, hydrofóbna a tak ju môžeme zaradiť medzi jednu z najlepších omietok na trhu v pomere cena/výkon. Jej vysoká UV odolnosť zaručí, farebnú stálosť vami vybraného odtiena.

* Minimálna objednávka pre splnenie podmienok akcie sú 3 vedrá TREND SILCO PROTECT
* Akciu je možné uplatniť len na omietky zo zrnitosťou: 1,5 mm, 2 mm hladená štruktúra a 2 mm, 3 mm ryhovaná štruktúra
* Penetračný náter je dodávaný v bielej farbe s možnostou podfarbenia za príplatok.
* Z dôvodu zákonnej povinosti bude penetračný náter účtovaný vo výške 0,01€ / ks

Príklady použitia

Obytná zóna

Bytový dom, Nováky

Hotel